Notify Message
Forums
ThreadsAuthorPostsViewsLast Post
Nou veniți

[Pinned] [MODEL]Prezentare

Am zis să facem un model de prezentare, să fie mai "cool". În fine nu-ş dacă-i cool, dar nu-i bai. Merge. Topic: [Prezentare] Name# Nume:# Vârsta:# M/F:# De unde eşti?(dacă vrei):# Ce-ţi place să faci în timpul liber?:# Ce anime-uri îţi plac?:# Ce...
Small Ramy 3y
Ramy0200Small Ramy 3y
Nou veniți

Despre mine

Salut eu sunt Kira cunosct ca numele de Ciprian am 13 ani simi plac la nebie animeurile primul meu anime a fost Tokyo Ghoul
Member avatar small Kira 348d
Kira158Member avatar small Kira 348d
Nou veniți

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Salutare.Eu sunt Cloaked, am 21 de ani si am dat de site-ul asta prin profilul unui utilizator de aici care l-am gasit pe Chatango. Momentan sunt putin ametit, destul de ametit incat sa fac asta la o ora destul de tarzie.Imi plac anime-urile, nu a...
Small Cloaked 2y
Cloaked580Small [Admin] aneanyta 2y
Nou veniți

Wolf is back !!!!!!!

Heyo guys :D pentru cei mai vechi sunt wolf pentru cei care nu ma cunosc and things like this vreau sa ma prezint numele meu e Wolf (nu intrebati de altul ca asta va voi spune orice ar fi) am 17 ani sexul cred ca e obvious insa ma rog sunt baiat.P...
Member avatar small WolfPlays 2y
WolfPlays8135Member avatar small WolfPlays 2y
Nou veniți

Yowamushi Pedal

ma intrebam daca nu il puneti si anime Yowamushi pedal
Member avatar small yuske21 2y
yuske21038Member avatar small yuske21 2y
Nou veniți

Prezentarea mea

Ma numesc CosminAm 14 aniSunt BaiatSunt din BucurestiIn timpul liber ascult muzica, gaming si ma uit la animeuriAnimeurile mele preferate sunt : TokyoGhoul,Fairy Tail si HighSchool DxDAm citit un singur manga acela fiind Regele ShamanHobbyul meu e...
Small ShadowAngel91 2y
ShadowAngel91363Small [Dat la dispăruți...] Genos 2y
Nou veniți

Prezentare XD

Ma numesc SebastianAm 15 aniSunt BaiatSunt din PitestiIn timpul liber cant la chitara si ma uit la animeuriAnimeurile mele preferate sunt : TokyoGhoul,Noragami si HighSchool DxDAm citit un singur manga Shaman KingHobbyul meu este CantatulEu ascult...
Member avatar small xPainRO 2y
xPainRO698Small [Dat la dispăruți...] Genos 2y
Nou veniți

Prezentare! >.<

Heyo. Ma numesc Bianca. Am 14 ani. Cum este si evident, sunt fata. XD Sunt din Giurgiu. :3 Hobby-urile mele preferate sunt lenevitul, trasul de timp, enervatul oamenilor, iar uneori desenez. XDIubesc sa citesc &lt;3 Anime-urile mele preferate sunt...
Small Saber 2y
Saber593Small Saber 2y
Nou veniți

Hello there ! :)

Salut . Ma numesc Vlad am 10 ani jumatate si imi plac anime-urile foarte mult . Si cam atat de zis pentru moment :|
Small Crypt 2y
Crypt478Small [Admin] aneanyta 2y
Nou veniți

Saloth

Well hellaw:DCe sa zic, ma numesc Rares 19 ani Bucuresti... Abia ce am intrat la facultate, imi plac anime-urile cu multa actiune sau comedie... In rest nush ce sa va mai zic^^
Member avatar small sh0ck7 2y
sh0ck7256Small [Dat la dispăruți...] Genos 2y
Nou veniți

Umm buna!

Hellow eveybody,ma numesc Nicole si am 19 ani sunt din Vrancea...ummm sunt noua pe aici si nu prea obisnuiesc sa socializez cu lumea de pe aici ...pur si simplu ma uit la animeuri :)))Pai ce sa spun..sunt zodia Pesti pasiunile mele sunt uitatul an...
Small IntegraAmv 2y
IntegraAmv487Small DiZi 2y
Nou veniți

Prezentare.2.

(Prima prezentare nu a respectat modelul)Nume:AnaVârsta:11M/F:FemeleOras: TulceaAnime-uri preferate: One piece.
Small KawaiiMisaki 2y
KawaiiMisaki364Small DiZi 2y
Nou veniți

Ohayo! ^.^

[Prezentare] Keikoruls# Nume: Keiko, in viata reala sunt cunoscuta si ca Raluca~. # Vârsta: 15.# M/F: F.# De unde eşti?(dacă vrei): Piatra-Neamt.# Ce-ţi place să faci în timpul liber?: Sa ascult k-pop, sa ma uit la anime-uri/sa citesc manga, sa i...
Small Keikoruls. 2y
Keikoruls.695Small [Dat la dispăruți...] Genos 2y
Nou veniți

[Prezentare] Luciana

# Nume:Luciana# Vârsta:19#Nick Chatango:lucyaarh# M/F:F# De unde eşti?(dacă vrei):Brasov# Ce-ţi place să faci în timpul liber?:facultate :/ again;alerg;joc bascket si LEAGUE OF LEGENDS etc.# Ce anime-uri îţi plac?:"Kuroko no basket";"Naruto";"Fayr...
Small LucyaArh 2y
LucyaArh6114Small DiZi 2y
Nou veniți

Konbanwa

Topic: [Prezentare] FanAime :P# Nume: Florin# Vârsta: 18 # M/F: M # De unde eşti?(dacă vrei): Negresti # Ce-ţi place să faci în timpul liber?: Sa joc fotball# Ce anime-uri îţi plac?: Naruto,One Piece,Lovely Complex,Gintama,Hunter x Hunter,Bleach.....
Small FanAnime 2y
FanAnime484Small DiZi 2y
Nou veniți

Salut

Nume:Silver Vârsta: 14 anisori M/F: Mascul De unde eşti?(dacă vrei): Ploiesti Ce-ţi place să faci în timpul liber?: Sa ma dau cu sk8-ul, sa practic baschet si sa ma uit la animeuri. Ce anime-uri îţi plac?: Kuroko no Basket, Naruto, Durarara, Dea...
Small Silver 2y
Silver491Small DiZi 2y
Nou veniți

Heii ^^

Heii, numele meu e Ana, am 15 ani in curand 16, sunt o fire mai timida si am inceput relativ recent sa ma uit la anime.uri (cam la inceputul lui iunie/sfarsitul lui mai anul asta) Nu prea am vizionat multe anime.uri pana acum, dar m-am indragostit...
Small anahina1 2y
anahina18155Small DiZi 2y
Nou veniți

Prezentare Lucian

# Nume:Lucian # Vârsta:14# M/F:M# De unde eşti?(dacă vrei):Targu Jiu# Ce-ţi place să faci în timpul liber?:Gaming cu prieteni si sa mai ies din cand in cand pe afara.# Ce anime-uri îţi plac?:Proximativ toate.# Ce manga îţi plac?:Nu sitesc manga eh...
Small LionStars 2y
LionStars385Small [Dat la dispăruți...] Genos 2y
Nou veniți

Hellăw ^^

Hey people ^_^#Nume: Ma aflu sub stapanirea Taniei, I'm not her.# Vârsta:16# M/F: F# De unde eşti?(dacă vrei): Nu vreau:3# Ce-ţi place să faci în timpul liber?: Sa cant la chitara &lt;3 Hmm. Si sa observ oamenii.# Ce anime-uri îţi plac?: Toate pe ...
Small Nothingness 3y
Nothingness10260Small Nothingness 3y
Nou veniți

5adistic - Prezentare

Helău, my unicorns!# Nume: Alexandra ( Nu mă strigați pe tot numele, folosiți alinturi. Am sechele de la numele ăsta =))) )# Vârsta: 14 ani# M/F: F, lojic.# De unde eşti?(dacă vrei): Domnești.# Ce-ţi place să faci în timpul liber?: Să dorm.# Ce an...
Small 5adistic 3y
5adistic13239Small 5adistic 3y