Notify Message
Forums
Page 1
Search
ThreadsAuthorPostsViewsLast Post
Alte discuții

[Pinned] Anime in real life

PS: Pozele sunt pur ironice, ştiu că am -1 talent. Unicul scop este furnizarea de material de visat la noapte.Ediţia 1: Justin Bieber + Free! Eternal Summer1. Cine credeţi că este în poză?2. Pe cine doriţi în ediţia următoare?
Small [Owner] lvӄ 3y
[Owner] lvӄ6176Small [Owner] lvӄ 3y
Alte discuții

Arată desktop.

Aici o să ne prezentăm fiecare desktop-ul. Cu boobs, big boobs. Anyway, aţi înţeles voi.Preferabil ar fii să ne dăm şi cu părerea la desktop-ul de deasupra noastră. Ar părea mai interesant.Încep eu:Ăsta-i desktop-ul meu. :"> Azi l-am făcut. :D
Small Ramy 3y
Ramy9307Small DiZi 2y
Alte discuții

[SPAM]

I've written my love in blood, for words have no color. I took the pen and cut my neck wide open, I spoke rivers of blood, anger and sadness. I never asked for this. My moon is not white, or red. My moon isn't even on the sky. It left me alone, bu...
Small [Owner] lvӄ 3y
[Owner] lvӄ27758Small Neva 2y
Alte discuții

Imnul League of Anime

Parodie a Dubioza Kolektiv - Free MP3Our anime's for freeyou can watch it if you wishkeep it playing on repeatif you hate it - press deleteClick it, save it, seed it, share it, link it, stream it, we don’t payClick it, save it, seed it, share it, ...
Small [Owner] lvӄ 3y
[Owner] lvӄ3107Small [Dat la dispăruți...] Genos 3y
Alte discuții

Caricatura+Nota

Model de postare:Caricatura:Autor:Personajul din imagine:Nota personala(in functie de dificultatea cu care ghicesti personajul):Exemplu de postare: Caricatura:Autor:Garrey.Personajul din imagine:Snoop Dog.Nota personala(in functie de dificultatea ...
Small DiZi 3y
DiZi274Small Neva 3y
[Owner] lvӄ9195Small 5adistic 3y
Alte discuții

[GURO] Art by Shintaro Kago

Imaginile din acest topic poti fi destul de scarboase. Sfatuiesc persoanele care au probleme cu stomacul sa nu viziteze acest topic.Cred ca va intrebati "Cine este Shintaro Kago?". Shintaro Kago este un artist manga, din Tokyo, cunoscut pentru op...
Small Narsus 💗 3y
Narsus 💗5167Small Narsus 💗 3y
Alte discuții

Mitologia și istoria universului Pokemon

Ok, probabil după cum bine NU știți, (și nici nu vă așteptați) eu, Nekirus, sunt un mare fan al francizei Pokemon. Să fie clar, nu-mi place porcăria aia de anime care a fost făcută doar ca să promoveze jocurile video, ci, ceea ce m-a atras pe mine...
Member avatar small Nekirus 3y
Nekirus8278Small DiZi 3y
Alte discuții

Fenomenul Live Reaction

Nu știu dacă ăsta este cel mai bun loc în care să postez această discuție însă după judecata mea n-am găsit alt loc mai potrivit. Ca să trecem la subiect. Nu știu câți dintre voi sunt familiarizați cu fenomenul de live reaction ce a prins o mare a...
Member avatar small Nekirus 3y
Nekirus044Member avatar small Nekirus 3y
Alte discuții

Faze amuzante de pe mess/chat

Cum sugereaza si titlul, aici puteti posta faze amuzante de pe mess sau chat. XDLvk si ideile lui:=)))
Small Narsus 💗 3y
Narsus 💗13383Small [Owner] lvӄ 3y
Alte discuții

I.ntere.st

Salut.M-am gandit sa fac un topic pentru ai ajutat pe cei ce au nevoie de puncte pe asa cunoscutul site japonez I.ntere.st .MODEL:Nume album:Nr.picture:Link album:Iar cel ce a ajutat persoana de mai sus trebuie sa urmeze modelul:DONE!Nume album:Nr...
Small DiZi 3y
DiZi0369Small DiZi 3y
Alte discuții

The Gift of Nothing

Un american pe nume Patrick McDonnell a inventat "The Gift of Nothing" . El s-a gandit ce cadou ar putea sa daruiasca lumea unui om ce are totul - O cutie cu nimic inauntru. https://www.youtube.com/watch?v=DvUE2r-Qn2kM...
Small DiZi 3y
DiZi278Small [Owner] lvӄ 3y
Alte discuții

Bancuri

Sursa bancului:Categoria:Bancul (obligatoriu bancul, nu link-ul):
Small DiZi 3y
DiZi6135Small DiZi 3y
Alte discuții

Cele mai reusite cosplay-uri

M-am gandit sa deschid acest topic, pentru a posta aici cele mai reusite cosplay-uri.Daca doriti sa discutati despre un cosplay anume, citati mesajul in care se afla acesta.Voi incepe cu cateva cosplay-uri din Psycho-Pass:1. Makishima Shogo:2. Shi...
Small Narsus 💗 3y
Narsus 💗9884Small DiZi 3y
Alte discuții

Citate din anime

După cum sugerează titlul, aici vom posta citatele noastre preferate din anime. Citatele pot fi în engleză sau română, nu și în alte limbi. Dacă le puneți în alte limbi, ca japoneza, nu uitați să le traduceți. Unul dintre citatele mele preferate...
Small Narsus 💗 3y
Narsus 💗4316Small [Owner] lvӄ 3y
Alte discuții

Parodii

M-am gandit sa vin cu ceva mai amuzant.Aici puteti posta parodii la orice melodie doriti.Incep eu:PS: Sa nu radeti prea mult. :))
Small Narsus 💗 3y
Narsus 💗496Small Narsus 💗 3y
Alte discuții

Llamas with hats

https://www.youtube.com/watch?v=zB92yoK242sEnjoy.
Small [Owner] lvӄ 3y
[Owner] lvӄ059Small [Owner] lvӄ 3y
Alte discuții

Art Creative

M-am gândit să deschid acest topic, deoarece pe orice forum se află măcar o persoană talentată la desen. Aici puteți posta: - desene digitale - schițe - desene în creion - picturi etc Încărcați desenele pe unul din aceste site-uri, pentru a l...
Small Narsus 💗 3y
Narsus 💗5172Small Narsus 💗 3y
Page 1